Sağlık Bilimleri Üniversitesi 4. Gastroenteroloji Günleri-Online

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 26 Eylül 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.sbugastroenterolojigunleri.org
DAVET
Değerli hocalarım, kıymetli meslektaşlarım,

Pandemi öncesinde, 4. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gastroenteroloji Günleri’nin 25-26 Eylül 2020 tarihleri arasında CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da yapılacağını duyurmuştuk. Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde, riski azaltmak amacıyla kongremizi yine aynı tarihlerde dijital olarak yapmaya karar verdik.

İlgili bütün hekim ve arkadaşlarımız için zengin içerikler hazırladık.

Fiziksel olarak bir araya gelemeyecek olmak bizi üzse de kongre içeriğinden taviz vermeyi düşünmüyoruz. Pandemi öncesi planladığımız gibi Gastroenteroloji ve Hepatolojiyi ilgilendiren konuları, deneyimli hocalarımızla birlikte, sizlere en yararlı olacak şekilde aktarmaya çalışacağız.

Ayrıca kongremizde, Endoskopik girişimleri Ülkemizin önde gelen hocaları eşliğinde canlı ve interaktif şekilde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Verimli geçeceğine inancımız tam olan programımızda, bizlerle birlikte dijital kongre deneyimini paylaşmanızdan onur duyacağız. Hepinize şimdiden teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Kamil ÖZDİL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin