2. Uluslararası Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Mart - 07 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swiss Büyük Efes Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.buckon2020.org
DAVET
Değerli Mesteklaşlarımız,

Dr. Behçet Uz Çocuk Kongresi 4-7 Mart 2020 tarihlerinde İzmir Swiss –Büyük Efes Oteli’nde gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi SUAM olan hastanemiz, 72 yıldır çocuklarımızın sağlığına kavuşmasına aralık vermeden katkıda bulunmaktadır. Pediatri ve çocuk cerrahisi uzmanlığı eğitimi yanısıra üst ihtisas olarak pediatrinin tüm yan dalları ve çocuk kalp damar cerrahisi yan dal uzmanlığı eğitimi de verilmekte olup, ülkemizin dört bir yanında bu köklü kurumdan uzmanlığını almış çok sayıda hekimimiz bulunmaktadır.

Bu sene uluslararası alanda tanınmış hocalarımızın katılımı ve hemşirelik oturumlarının da ayrıca olması ile zenginleşecek olan kongremizin bilimsel programında; çocuk sağlığı ve hastalıkları hekimleri ve çocuk hemşirelerine yönelik toplam altı kurs ve pediatri alanında güncel gelişmeler, aşılar, beslenme, mekanik ventilasyon desteği gibi çocuk sağlığını ilgilendiren temel konuların ele alınıp tartışılacağı, konferans ve paneller, bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların paylaşılacağı sözel ve poster sunumları da yer alacaktır.

Konularında uzman değerli hocalarımızla çocuk sağlığı alanındaki güncel bilgileri paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız kongremize katılımınız ve katkılarınız, kongremizi zenginleştirecek ve bizleri mutlu edecektir.

Saygılarımızla

Kongre Sekreterleri
Doç. Dr. Hasan Ağın
Doç. Dr. Senem Alkan Özdemir

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Tanju Çelik

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin