2. HEZARFEN Uluslararası Fen Matematik ve Mühendislik Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 26 Eylül 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.hezarfenkongre.com
DAVET
Kıymetli Bilim İnsanları,

25-26 Eylül 2020 tarihleri arasında II. HEZARFEN Uluslararası Fen Matematik ve Mühendislik Bilimleri Kongresi’ni düzenlemek üzere yola çıkmış bulunuyoruz.

Günümüz Dünyasına baktığımızda bilim ve teknolojiye sahip ülkelerin Dünya siyasetine yön verdiği, diğer taraftan sosyal gelişmişlik kriterlerinde yine bilim ve teknoloji üreten toplumların olduğu görülmektedir. Bu çerçevede bilgi üretimi, bilginin teknolojiye dönüşümü ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. Artık 4. Sanayi devrimi aşamasına gelen evrensel bilimin takip edilmesi, bilimsel katkıda bulunulması gerekmektedir.

Yurt içi ve yurt dışından davetli konuşmacıların katılacağı kongrede, yeni bilgilerin paylaşımı, tartışılması ve bilim dünyasına sunulması amaçlanmıştır. Kongrede sunulan sözlü ve poster sunumlar Özet Kitabı ve Tam Metin kitabında ISBN’li olarak yayınlanacaktır.

Fen, Matematik, Mimarlık, Mühendislik ve Ziraat Bilimleri alanlarında özgün akademik çalışmalarınızla kongreye katılımınızı bekler, saygılar sunarız.

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin