1. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 25 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tepecikromatoloji.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz "1.Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım" kongresinde, romatoloji alanındaki güncel yaklaşımlar ve uygulamalarla birlikte, romatolojik hastalıkların farklı disiplinleri de ilgilendiren yönlerini, bu alanlarda deneyimli akademisyenlerin katkılarıyla bütüncül bir yaklaşım ile aktaracağız. Kongremizde ele alacağımız konular, İç hastalıkları, Yetişkin-Pediatrik Romatoloji uzman ve öğrencilerine, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Aile hekimliği alanlarındaki hekimlerimize hitap etmektedir.

1. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Romatolojik Hastalıklar ve Multidisipliner Yaklaşım Kongresi online olarak, 24-25 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenecektir.

Saygılarımla,
Doç. Dr. Ali Taylan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin